Realizace zahrad Ostrava

Pořídili jste si rodinný domek a přemýšlíte nad tím, jak udělat hezčí zahradu kolem něj? Nebo máte jako sen mít kolem baráku či chaty krásný trávník jako na golfovém hřišti? Jako firma působící na trhu od roku 2010 se zabýváme především kompletní realizaci zahrad v Ostravě a okolí. Snažíme se o individuální přístup ke klientovi a o precizní provedení práce.

Provádíme: návrh zahrady, vytvoření cenové nabídky, výsadbu rostlin a stromů, založení trávníku, následné údržby zahrad

realizace zahrad Ostrava foto  realizace zahrad Ostrava foto2 

Výsadba rostlin

Jakmile je vše nežádoucí odstraněno a terén je upraven začínáme s výsadbou rostlin dle návrhu zahrady.

Založení trávníku

Ještě než začneme realizovat založení trávníků, tak s Vámi vybereme to nejvhodnější trávní osivo pro Vaše potřeby a podle stanoviště na kterém bude trávník růst. Při zakládaní trávníků dodržujeme všechny agrotechnické postupy pro správný vývoj trávníku. Chemicky zlikvidujeme veškerý plevel, jak mile je plevel mrtvý, začínáme se zakládáním trávníků. Půdu zkypříme zakladačem do hloubky 10 – 15 cm, protože to je hloubka nutná pro správný růst trávníků. Potom plochu ručně uhrabeme a vyrovnáme do co největší roviny a zbavíme povrch různých drobných nečistot (kamínky, úlomky cihel a betonů). K výsevům používáme osvědčené a na mírů namíchané trávní osivo od předních českých pěstitelů. Poslední fází je zaválcování travního semene a utužení povrchu. Pak už je třeba jenom pravidelně zavlažovat, ať půda s vysetým semenem nevyschne a po měsíci zpravidla provádíme první seč. 

Další možnosti jak založit trávník je pokládka travního koberce. To jsou již zapěstované, zpravidla 1rok staré trávníky. Tato možnost nám umožní okamžitý efekt a asi po jednom týdnu nám dovolí trávník zatěžovat. Jedinou nevýhodou travního koberce je jeho vyšší pořizovací cena.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na čísle 721 824 315 nebo emailem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a my Vám vytvoříme cenovou nabídku.